Cytat Dnia


Tylko miłość jest silą, co złagodzić może ból świata.
Warto przeczytać


Leopold 


Dionizy 


LIDIA 


21 Lutego 


15 Października 


 
22 Kwietnia

Charakter jego jest stały i zacięty - można na nim polegać. Ostrożnyjest zarówno w swych słowach jak i poczynaniach - i nadaje się wskutektego do zajmowania stanowisk odpowiedzialnych, na których potrzebnajest duża pewność siebie i poczucie godności własnej -gdyż obie tecechy są w nim

  niezwykle silnie rozwinięte. Toteż nieraz tacy ludziezajmują istotnie wybitne stanowiska państwowe, do których przywiązanajest tradycyjna powaga i autorytet. Kto urodził się dzisiaj -interesuje się wiedzą i ma skłonności do poważnych studiów. Stopniowomyśli jego stają się coraz bardziej poważne i głębokie i może wreszciezdobyć wielką potęgę wewnętrzną. Z wiekiem jednakże staje się równieżcoraz bardziej uparty i nieustępliwy. Lubi on pogrążać się wrozmyślaniach samotnych - a do obecnego stanu rzeczy, jaki panuje naświecie, nie czuje bynajmniej sympatii. Odznacza się też swą niezwykłąenergią, która jednakże najczęściej nie przejawia się na zewnątrz iznajduje się jakby w stanie ukrytym. Występuje ona na jaw dopiero przypodrażnieniu - a wówczas staje się niezwykle gwałtownym iniebezpiecznym przeciwnikiem. Toteż w stosunkach z człowiekiem dziśurodzonym należy zachować pewną ostrożność, gdyż sprowokowany staje sięgroźny. Raz rozgniewany - długo nie może się uspokoić i przejawianiezwykłą gwałtowność i furię - co dziwi bardzo osoby, które ten wybuchsprowokowały. Wykazuje przy tym dużo próżności. Czuje przywiązanie dożycia rodzinnego i jest dobrym mężem i ojcem. Co mu grozi. Że jegonadzieje się nie spełnią, a wysiłki życiowe natrafią naprzeciwdziałanie tak potężne, że nie będzie mógł go przezwyciężyć.Posiada on bowiem daleko większe ambicje aniżeli zdolności do ichrealizowania. Dąży on do wielkich rzeczy - lecz nie zawsze udaje mu sięje osiągnąć. Zawody związane z ziemią, jej produktami, rolnictwem,nieruchomościami, kopalniami, lub też sztuką - mogą się dlań okazaćlepsze od innych.

 

 

Imieniny


5 Marca 2024
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Fryderyk, Jan,
Pakosław, Pakosz,
Wacław, Wacława
Do końca roku zostało 302 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 5 gościFazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->