Cytat Dnia


Jedyna różnica między mną a wariatem polega na tym,że ja nie jestem wariatem.
Warto przeczytać


18 Lipca 


27 Marca 


J 


14 Sierpnia 


5 Lipca 


 
1 Czerwca

Okazuje duże zdolności w kierunku finansowym. Zachowanie się jego jestprzyjazne i uprzejme, a umysł wykazuje predyspozycje do rządzenia ikierowania innymi ludźmi. Jest to człowiek bardzo ambitny, który czyniwysiłki w celu zajęcia jakiegoś stanowiska wybitnego. Jego charakterjest całkiem

  swoisty, oryginalny, jaki niełatwo jest należyciezrozumieć. Doskonały obserwator - posiada dużo wrodzonej bystrości,właściwej ludziom zajmującym w świecie stanowiska kierownicze. Jegozdolności przewidywania są silnie rozwinięte. Ma doskonałe koncepcje ijego idee o tym, co powinno być dokonane - są słuszne, ale nie zawszewciela w czyn to, co głosi. Niespokojny, pożąda zmian i stąd życieosiadłe i stałe na jednym miejscu mniej posiada dlań powabu, aniżelizmiany miejsca pobytu, Urodziny dzisiejsze przynoszą też zazwyczajewentualność dalekich podróży zagranicznych, które mają nieraz związekz przyjaciółmi. Może zdarzyć się, że człowiek urodzony dzisiaj opuszczaswą ojczyznę i odbywa wędrówki dalekie , niezadowolny z tego, co gootacza. A jednak - grozi mu, że uganiając się za fortuną nieznaną -opuści niewykorzystane okazje prawdziwego szczęścia. Wady. Nierazpodlega złudzeniom i okazuje pewną chwiejność pod względem zasadmoralnych. To samo stosuje się również i do jego życia religijnego.Jest też dość zmysłowym i skłonnym do ekscesów w kierunku zaspokajaniaswych pożądań. Powinien dążyć do przezwyciężenia swej chwiej ności iniezdecydowania, które zwłaszcza w drugiej połowie życia silniej da musię odczuwać, a także powinien się starać opanować swe drapieżneinstynkty. Okazuje dużo przywiązania do swej rodziny - a szczęście jegożyciowe związane jest zazwyczaj z życiem rodzinnym.

 

 

Imieniny


24 Kwietnia 2024
Środa
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Aleksy,
Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis,
Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir
Do końca roku zostało 252 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->