Cytat Dnia


Miłość jest córką wiedzy. Im głębsze poznanie, tym gorętsze ukochanie.
Warto przeczytać


27 Grudnia 


8 Maja 


2 Marca 


Roman 


20 Sierpnia 


 
14 Czerwca

W jego życiu przyjaźń odgrywa wielką rolę: zazwyczaj posiada oddanychprzyjaciół. Jego usposobienie jest społeczne a natura jowialna.Wprawdzie ugania się nieraz za rozrywkami i przyjemnościami, ale niejest egoistą. Najszczęśliwszy się czuje w wesołej kompanii. Dąży dorozwoju i wysubtelnienia, a

  jego usposobienie jest niezwykle wrażliwe.Dzięki wielkiej nerwowości i podwójnej naturze psychicznej cierpi naokresy depresji, stany trwogi lub przybicia. Kobiety dzięki tymwłaściwościom psychicznym stają się nieopanowane, nerwowe, a nawet mogąpopaść w histerię. Mężczyznom w przypadkach cięższych grozineurastenia. Kto urodził się dzisiaj - ma naturę szlachetną, coprzejawia się w jego słowach i czynach. Potrafi niezwykle skutecznieprzekonywać innych o słuszności swego zdania. Lubi wprawdzie rozkazywać- ale nie wykazuje przy tym ani zarozumiałości, ani tyranii. Zawszejednak ma skłonność do krańcowości i dziwactw. Niechaj się strzeżeurojonych niebezpieczeństw i chorób wyimaginowanych, co przy jegoniezwykłej wrażliwości, przejmowaniu się i silnej wyobraźni - może muzawsze grozić. Martwi się wówczas i dręczy niepotrzebnie - wreszcieokazuje się, że wszystkie jego tragedie - były tylko jego własnymurojeniem! Silnie podlega wpływowi żony( lub męża). Lubi hazard życiowyi nie stroni od gry. Miłość przynosi mu jednak rozczarowania, anajwiększe troski i przykrości życiowe czekają go w związku zprzedstawicielami płci odmiennej. Na ogół można stwierdzić, że jest toczłowiek sympatyczny, który w życiu będzie zbierać rezultaty swej pracyi wysiłków.

 

 

Imieniny


21 Maja 2024
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata, Jan,
Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz,
Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 225 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->