Cytat Dnia


Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać.


 
18 Czerwca

Skrzętnie zbiera swe doświadczenia życiowe a rezultatami swychob-serwacyj i wniosków chętnie dzieli się z innymi. Myśli swe potrafiwyrażać bardzo zręcznie i umie im nadać ładną formę. Bardzo troszczysię o opinię, stara się pozyskać uznanie swego otoczenia i chciałby sięwszystkim

  przypodobać. Chętnie bardzo przemawia na różne tematy idebatuje nad różnorodnymi zagadnieniami, a jego bystra życiowainteligencja znajduje w tym wówczas swe ujście. Potrafi umiejętnieprzedstawiać własne poglądy, oświetlając je przy tym jak najbardziejróżowo - jednakże przedtem pragnąłby poznać również zdanie swegootoczenia. Nie lubi obcować z ludźmi nierozwiniętymi,niewykształconymi, lub małomównymi. Zadaje się z innymi w wypadkachwyjątkowych i chyba tylko po to, aby ich olśnić swą mądrością. Chętnieopowiada dowcipy i wyśmiewa się z innych, a jego zdolnościhumorystyczne są dość duże. Charakter jego jest dość chwiejny i zmienny- ale przy całej swej zmienności - zawsze cechuje go umiłowaniewolności. Pragnie on bo- wiem zawsze działać na swą własną rękę i wedlewłasnego zdania � ale nieraz brak mu koniecznego doświadczenia idostatecznej wiedzy. Wady jego to zbytnia chwiejność, a gdy jestnierozwinięty dostatecznie - przejawia wówczas zbytnią gadatliwość. Wsłowach takiego gaduły trudno jest wówczas doszukać się treści i sensu.Typ nieuświadomiony moralnie - może nawet stać się oszukańczym, apoglądy swe wówczas zmienia odpowiednio do korzyści materialnych.Choroby jakie mu grożą - to dolegliwości płuc, cierpienia nerwowe ichoroby krwi. We wszystkich okazjach życiowych daje sobie umiejętnieradę i przygotowany jest na wszelkie niespodzianki życiowe. W każdejchwili gotów jest do obrony swych interesów.

 

 

Imieniny


2 Czerwca 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Efrem, Erazm,
Eugeniusz, Marcelin,
Maria, Marianna,
Mikołaj, Nicefor,
Piotr, Racisław
Do końca roku zostało 213 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->