Cytat Dnia


Za podróżnego bez biletu uważa się takiego podróżnego, który biletu nie posiada.
Warto przeczytać


8 Kwietnia 


24 Kwietnia 


Olgierd 


31 Lipca 


12 Maja 


 
7 Lipca

Posiada on dość duże ambicje życiowe, a rozwija się w życiu stopniowo,dzięki wykonywanym pracom. Jest dość niestały - ale swe wnętrzeprawdziwe potrafi umiejętnie ukrywać przed innymi. Lubi życie wdostatkach i zbytkach. Bystry, zdolny - umiejętnie daje sobie radę wżyciu i prędzej czy później zajmie

  dobre stanowisko, do którego zresztąnie posiada kwalifikacji. Dobre stanowisko życiowe może osiągnąćrównież dzięki swej przebiegłości i podstępowi. Zazwyczaj cieszy się wżyciu dużymi wpływami lub władzą nad innymi - ale nie chce pracowaćsilnie i zbytnio się wysilać. Usposobienie jego jest jednak dobrodusznei uprzejme - a zwłaszcza w stosunku do swych podwładnych okazuje sięusposobionym przyjaźnie. Odznacza się swą wielką wytrwałością izaciętością, z jaką trzyma się życia i dąży do realizacji swychprojektów. Od zasad swych nie odstępuje. Chętnie przebywa dłużej najednym miejscu - chociaż jego życie jest na ogół dość zmienne. Jegowielka uczuciowość stanowi dlań duże niebezpieczeństwo. Dzięki wielkiejwrażliwości jest on jakby połączony uczuciowo z innymi ludźmi i podlegaich wpływom, biorąc ich uczucia - za swoje własne. Dążenie dosamodzielności i wyodrębnienia się względem uczuciowym powinno być jegopierwszą zasadą życiową. Wady. Gdy jest nierozwinięty moralnie -niebezpieczny to człowiek, zazdrosny i nieprzebaczający. Gdy jednakrozwinie się moralnie - okazuje wówczas dużą intuicję, wykazuje teżpewne skłonności w kierunku mistycznym i w ogóle wówczas jego życiepsychiczne staje się bardzo bujne.

 

 

Imieniny


20 Maja 2024
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Asteriusz,
Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn,
Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa,
Teodor, Wiktoria
Do końca roku zostało 226 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->