Cytat Dnia


Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad życie.
Warto przeczytać


5 Lipca 


24 Maja 


Smieszne filmy 


MARTA 


IDA 


 
30 Sierpnia

Jest to człowiek, który mówi innym przykrości "dla ich własnego dobra".Skromny, zamknięty w sobie - nie można powiedzieć, aby nie byłtowarzyski, ale często w towarzystwie, zwłaszcza osób płci odmiennej-zachowuje się niezręcznie. Jest zwolennikiem piękna, ładnych kostiumówi okazałych

  wystąpień publicznych - sam jednak niechętnie wysuwa sięnaprzód - gdyż jest bardzo wrażliwy, ostrożny i delikatny. Intelektjego jest bardzo aktywny, bystry i obfituje w różnorodne idee. Mazdolności naukowe i na tym polu może osiągnąć pewne plusy. Dzięki swejwielkiej wrażliwości zależnym jest w wysokim stopniu od otoczenia.Antypatyczne - silnie działa mu na nerwy. Może osiągnąć powodzenie wzakresie statystyki a także wszelkich produktów ziemi, jak bawełna,len, konstrukcje drzewne, rośliny medyczne lub wszelkie pokarmyUsposobienie jego jest uprzejme i szlachetne, uczucia wierne acharakter prawy i czysty. Małżeństwo jednak niezbyt go interesuje i wnim czekają go nieraz przykrości. Wady. Chętnie miesza się do sprawinnych ludzi, jest niechętny, nieporządny, niedbały, co może sprowadzićna niego trudności życiowe. Jego tendencje analityczne są bardzo silnei każdą rzecz potrafi rozłożyć na najmniejsze części składowe irozdrobnić na kawałeczki. Przez swą krytykę odbiera odwagę czynuzarówno sobie jak i innym zwłaszcza ludziom mniej uzdolnionym wdowodzeniu. Nieraz drażni swymi krytykami otoczenie. Wszędzie widziwady i ułomności - tylko własnych błędów wcale nie dostrzega. Ale zdrugiej strony trzeba przyznać, że on nie chciałby nikomu wyrządzaćspecjalnie przykrości swym niemiłosiernym krytykowaniem: gani innych -chcąc im przyjść z pomocą. Choroby jakie mogą mu grozić ewentualnie -to w pierwszej linii niedomagania kiszek. Powinien jak najmniej używaćlekarstw, gdyż jego organizm jest bardzo wrażliwy, a wszelkie zbytsilne medykamenty szkodzą mu wyraźnie. W razie zachorowania - samaprzyroda jego organizmu najwięcej się przyczyni do wyzdrowienia.

 

 

Imieniny


21 Września 2023
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Bożeciech, Bożydar,
Hipolit, Hipolita,
Ifigenia, Jonasz,
Laurenty, Mateusz,
Mira
Do końca roku zostało 102 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 5 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->