Cytat Dnia


Film to życie z którego wymazano plamy nudy.


 
23 Września

Uzdolniony wszechstronnie, okazuje zamiłowanie do lektury, pracynaukowej, medycyny i literatury. Chętnie zbiera książki. Niezwyklezdolny analityk - broni prawdy zdecydowanie i nigdy jej nie odstępuje.Nierzadko interesuje się filozofią, metafizyką, okultyzmem i wykazujetendencje do rozwoju

  duchowego. Usposobiony filozoficznie - chętniepogrąża się w rozmyślaniach samotnych, wykazując pewną tendencję domelancholii. Umysł jego jest ekscentryczny - jest to bowiem poszukiwaczrzeczy ukrytych, zwolennik studiów niezwykłych, pragnący zgłębićtajniki bytu. Zagłębiony w myślach poważnych nierzadko zamyka się wsobie i odsuwa od życia. Bardzo ostro odczuwa wszelkie rozczarowania.Brak mu ufności i zdecydowania: niedostatecznie wierzy w siebie.Urodziny dają dwa typy: dodatni i ujemny. Albo jest to człowieksprawiedliwy i bezpartyjny, wyróżniający się swymi wysokimi ideałami igłębokością umysłu - albo też jednostka chwiejna, niegodna zaufania,niecierpliwa, nieostrożna, dokuczająca wszystkim nieustanniekrytykowaniem i ganieniem. Do czego powinien dążyć? Do osiągnięciaprzede wszystkim jak najwyższego rozwoju moralnego. Niechaj nie trzymasię płytkiego materializmu i niechaj zastanowi się nad tym, że wszystkow życiu doczesnym jest przemijające. Małżeństwo nierzadko związane zprzykrościami. Zawód. Powodzenie czeka go w zawodach związanych zziemią, rolnictwem, kopalniami i w zawodzie takim może dojść domajątku, o ile przezwycięży swą nieostrożność w sprawach finansowych.Może się też zdarzyć, że jego podwładni przysporzą mu dużychprzykrości; natomiast w innych wypadkach odniesie przez nich korzyścimaterialne. Kobiecie - urodziny te mogą przynieść przykrości uczuciowei niezbyt pomyślne małżeństwo. Kto urodził się dzisiaj - winientroszczyć się o stan swych nerwów i unikać przepracowania, gdyż inaczejmoże popaść w stany rozstroju i chaosu.

 

 

Imieniny


25 Lipca 2024
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Jakub, Krzysztof,
Nieznamir, Sławosz,
Walentyna
Do końca roku zostało 160 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 7 gościFazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->