Cytat Dnia


Za podróżnego bez biletu uważa się takiego podróżnego, który biletu nie posiada.
Warto przeczytać


TEKLA 


24 Maja 


ANITA 


23 Maja 


22 Października 


 
11 Listopada

Umysł jego lubuje się w atakach, dyskusjach, napaściach. Zaciekłym jestw sporach, a ostrożnym w samoobronie. Groźny i niezmordowany jakoprzeciwnik - jako towarzysz jest wesoły i sympatyczny. Uparty iporywczy - w walce zachowuje się dzielnie i z humorem. Subtelny wpomysłach i zuchwały w

  wykonaniu - niebezpieczny to twórcaskomplikowanych projektów. Zawsze myśli o sobie i nie zapomina krzywddoznanych. Jest to jeden z silniejszych charakterów ludzkich. Dumny,władczy - nie jest wolnym od gniewliwości i drażliwości. Dobry kompanza stołem, człowiek ostrego dowcipu - łatwo zyskuje sobie przyjaciół.Dziecko tak urodzone posiada nadmiar nerwowej energii, której należydać w życiu okazję do wyładowania się. O ile to nie następuje - wówczasdziecko staje się niecierpliwe, sprzeciwia się osobom z otoczenia iprzysparza trudności wychowawcom. Nie jest dobre wydawanie mu rozkazówkategorycznych i zmuszanie go siłą do wykonywania czegoś wbrew jegowoli. Daleko lepsze skutki odniesie łagodna perswazja, zwłaszcza gdy musię da do poznania, że uważa go się za swego towarzysza. Wykazuje onbowiem dużą siłę woli i znaczną przenikliwość. Ponieważ oszukać takiedziecko lub wyprowadzić w pole jest prawie niepodobieństwem - wobectego w stosunkach z nim lepiej zachować otwartość i prostolinijność.Posiada wrodzone zdolności do mechaniki i powinno otrzymywać zabawkijakie dopomogą mu w rozwinięciu tych zdolności.

 

 

Imieniny


20 Maja 2024
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Asteriusz,
Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn,
Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa,
Teodor, Wiktoria
Do końca roku zostało 226 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->