Cytat Dnia


Film to życie z którego wymazano plamy nudy.


 
16 Listopada

Okazuje doskonałe zdolności praktyczne, zwłaszcza pod względeminteresów i stosunków handlowych. Ale posiada również zdolności wkierunku czysto teoretycznym, a w karierze naukowej może też osiągnąćniezłe rezultaty. Jego zamiłowania są dość skromne. Potrafi dostosowaćsię do

  warunków i otoczenia. Nie należy jednak przypuszczać, że mamy tudo czynienia z człowiekiem słabym lub niezdecydowanym: odwaga,nieustra-szoność, gorliwość, wytrwałość, zawsze go cechują. Niezwyklesilny to charakter, posiadający własność odradzania się -jak feniks - zpopiołów własnych swych przeżyć. Jego organizm jest na ogół dośćwytrzymały, chociaż dzięki wrażliwości niezwykłej - dostępny infekcjom.Gdy zachoruje - to wówczas już jest chory naprawdę. Czasami jednakchoroba ma przebieg przytłumiony ze względu na wielką wytrzymałośćorganizmu i zasób sił życiowych. Kuracja wypoczynkowa i rozsądny trybżycia - to najlepsze lekarstwa dla takiego człowieka, pozwalają onebowiem działać potężnej sile regeneracyjnej, jaka jest skryta worganizmie. Sam on jednakże okazuje zamiłowanie do środków heroicznych,radykalnych i rzadko kiedy pozwa- la naturze dopełnić swego dziełacałkowitej rekonwalescencji. To zamiłowanie do używania lekarstw oostrym działaniu może mu nawet zaszkodzić. W ten sposób przejawia sięjego wrodzona chęć panowania i pragnienie osiągnięcia natychmiastowychskutków.

 

 

Imieniny


25 Lipca 2024
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Jakub, Krzysztof,
Nieznamir, Sławosz,
Walentyna
Do końca roku zostało 160 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 9 gościFazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->