Cytat Dnia


Za podróżnego bez biletu uważa się takiego podróżnego, który biletu nie posiada.
Warto przeczytać


7 Października 


Leszek 


31 Sierpnia 


16 Czerwca 


Zbigniew 


 
Księga gości

Witamy w Spisie Snów!

[ Wpisz się ]

Nazwa Wpis
Maria  (Rzeszów )
 MSN: Marcysia GG 36438280
[ Homepage ]
 Torebki damskie
Witam. Dziś rano już śniło mi się, że na podwórku mojego byłego domu rodzinnego ciężarowy samochód wysypał bardzo wielką górę przeróżnych torebek damskich i to wszystko widziałam z okna. Zaraz zaczęły schodzić się kobiety. Jak to zobaczyłam to pomyślałam że może dostanę lub kupię niedrogo ładną torebkę, bo mam tylko jedną. Szybko jednak okazało się że to był towar dla jakieś kobiety która mieszkała kilometr dalej bo miała otwierać sklep z torebkami i jednej kobiecie udało się wziąć jedną torebkę taką dużą zanim właścicielka tego sklepu zabrała je do siebie. A ja patrząc na to wszystko, że bardzo chcę jedną torebkę dostać, to przypomniało mi się, że nie mam pieniędzy.
I potem zmienił się temat snu, bo nagle zobaczyłam córkę, która przyszła od lekarza z dzieckiem i wołała abym szybko pomogła jej ściągnąć tą pieluchę dziecku aby nie posikała, nie pobrudzila pieluchy bo ona jest bardzo droga i jej nie stać na kupno więcej takich pieluch ekskluzywnych i drugich.
Nie było to tak dokładnie widać dziecka i córki. Najbardziej zapamiętałam słowa.
wysłany przez: 31.07.2020, 14:43

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Bartek  (Aachen)
 Sen Katastrofa lotnicza
Śniło mi się że leciałem jako pasażer w samolocie widząc nadchodzącą katastofę celowo nie zapiołem pasów i to uratowało mi życie. Wyszedłem z tego upadku bez zadraśnięcia
wysłany przez: 02.02.2020, 17:16

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Goeta 
 Nietoperz
Idąc ciemną polną drogą, z 2 znajomych
z nad przeciwka podleciał do nas nietoperz wielkości człowieka, a nawet większy, jego sierść była czarno-brązowawa, a pysk miał spokojny ( przypominał "rudka wielkiego" kolor oczu miał błękitny. Nie widać było po nim żądzy mordu, tylko strach i smutek, można było wyczytać z jego oczu prośbę o pomoc. 2 znajomych uciekła, ja zostałem bo słyszałem jego głos, ale nie pamiętam co mi mówił
wysłany przez: 13.02.2019, 17:22

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
om  (Warszawa)
 uczucie
Śniło mi się, że ojciec mojego byłego partnera przytulił mnie mocno i z uśmiechem powiedział, że mnie kocha a ja mu odpowiedziałam, że też go kocham i że swoje uczucie przelałam z mojego (zmarłęgo) taty na niego. Co to może oznaczać? Nadmienię, że jestem w trakcie rozstania z moim partnerem. Ale we śnie było jak byśmy z moim partnerem znów byli razem.
wysłany przez: 19.09.2018, 12:08

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Izabela   (Delft)

[ Homepage ]
 sen
Dziś we śnie jeżdziłam samochodem byłam w miejscu którego na jawie nie znam.
Wyglądało to, jak jakiś pensjonat z restauracją. w którym niegdyś pracowałam.
Była tam też, hodowla labtadorów. Kupiłam kilka i zawiozłam do Domu. Był to dom niby mój niby nie mój . Byli tam ludze i z dawnej przeszłości . Kiedy przywioZłam tam psy o okazało się że jest ich więcej niż ich kupiłam.
Tzn że miały być trzy szczenięta a było ich mnóstwo , były wszędzie i w różnym wieku.
W dodatku okazało się że do domu przyszły trzy kolorowe pantery żółtozielona, szafirowofioletota i czarna, oczywiście w czarne centki. Szukały schronienia. Chciały u mnie założyć "gniazdo".
Szczenięta stanowiły problem ponieważ robiło się ich coraz więcej i chciałam się ich pozbyć, bo gdzieś w głębi duszy czułam że muszę pomóc panterom.
Nie wiem jaki był. koniec
.Obudziłam się
wysłany przez: 23.07.2017, 09:36  |  Sprawdź adres strony WWW: 6 otrzymane punkty

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Magdalena   (Kraków )
 Sen
Śniło mi się że siedzę w wannie i rozmawiam z jakąś kobietą o moich planach związanych z dziećmi (nie mam dzieci)gdy nagle zrywa się wiatr i rozbija szybę w oknie ona ucieka coś krzycząc a ja siedzę dalej w wannie i nagle okazuje się że zamiast lustra mam tam tvsmile
wysłany przez: 24.06.2017, 08:28

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Mika  (poznań)

[ Homepage ]
 szpital
Jestem w szpitalu,ledwo idę korytarzem, powłóczę jedną nogą. Mam dużą ranę na pośladku, przecięty pośladek. Skóra odstaje więc trzymam ją ręką żeby nie odpadła. Widzę warstwę tłuszczu, żółtą, pod skórą. Lekarz mówi mi,że konieczna jest operacja. Może ktoś zinterpretuje ten sen.?smile
wysłany przez: 06.02.2017, 14:39

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
ola  (Katowice)
śni mi sie bialy wilk o krwistych oczach cały czas za mną chodzi w odległość 5 kroków i mnie obserwuje a ja chodzie bo opuszczonym mieście?odkąd pamięta zawsze mi sie sni ten biały wilk i jego krwiste oczy,
Czy ktos mogby mi to wyjasnic
wysłany przez: 04.02.2017, 21:11

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Weronika 
Witam :)
Śnił mi się ostatnio sen erotyczny ze znajomym, po czym po przebudzeniu się, okazało się, że jemu śniło się dokładnie to samo, w każdym szczególe identyczne... Czy to może coś znaczyć?
wysłany przez: 19.12.2016, 17:42

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Zuzanna 
Śniło mi się, że kiedy odpyskowałam mojej przyjaciółce(z którą ostatnio sie słabo dogaduje), a tamta 3 razy uderzyła mnie z całej siły w twarz, po czym wyprowadziłam się z naszego wspólnego pokoju i poszłam spać u kogoś innego. Czy ktoś pomoże mi go przeanalizować?

wysłany przez: 26.08.2016, 16:50

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
anonimek 
snilo mi sie ze mialam mecz. gram w pilke nozna.moj kolega z druzyny ktory mi sie podoba podczas meczu stracil przytomnosc i ja go uratowalam co to znaczy?
wysłany przez: 16.08.2016, 00:20

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
anonimek  (gromiec)
snilo mi sie ze mialam mecz. gram w pilke nozna.moj kolega z druzyny ktory mi sie podoba podczas meczu stracil przytomnosc i ja go uratowalam co to znaczy?
wysłany przez: 16.08.2016, 00:17

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Zakochana23  (Kraków )
 Chlopak
Śniło mi się, że byłam przy mojej szkole i tam stał chłopak, w którym jestem zakochana. I on miał mnie 'zabić' , bo powiedziałam coś tam o nim w realu. A on zamiast mnie uderzyć mnie przytulił. To było takie piękne.

Zabić mnie miał w realu.
wysłany przez: 06.07.2016, 22:19  |  Sprawdź adres strony WWW: 8 otrzymane punkty

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Smutny ślub  (Żuromin)

[ Homepage ]
 Dziwny sen
To był dziwny sen. ( mam chłopaka, znamy się ponad rok i oczywiście chciałabym ułożyć sobie z nim życie) .
Śniło mi się ze byłam na ślubie. Byłam panną młodą. Ale ślub nie był wesoły. W kościele ksiądz był smutny, mój chłopak tez, goście byli przygnębieni. Ja szłam w stronę ołtarza ze spuszczona głową. Miałam poczochrane włosy, podkrazone oczy, starą pożółkłą suknie, taka prosta. Była brudna i poparta. Goście również byli brzydko ubrani tak samo jak i pan młody. Chce się dowiedzieć co oznacza mój sen
wysłany przez: 01.07.2016, 14:26

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
iwona 
śniło mi się ze w dzień Wszystkich Świętych stoję przed cmentarzem z którego wychodziło bardzo dużo ludzi, widziałam też bardzo dużo kwiatów. W pewnym momencie dostrzegł mnie mój partner i zaczął przede mną uciekać. Wołałam Andrzej Andrzej a on uciekał. W miejscu gdzie stałam był kosz na którym położyłam torebkę. Gdy się odwróciłam torebki nie było znikła też czarna skórzana teczka mojego partnera. cooooool
wysłany przez: 17.05.2016, 13:12

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Alka 
słyszałam i widziałam lecący bombowiec który nadleciał nad szkołę i zaczął zrzucać bomby po chwili usłyszałam znów w oddali nadlatujący bombowiec ale już bez bombardowaniaohh jemine
wysłany przez: 11.05.2016, 10:13  |  Sprawdź adres strony WWW: 1 otrzymane punkty

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Aniuta102  (Iława)
 Były mąż
Sen był dziwny, męczący. Nie pamiętam całego, niektóre jego elementy uciekły w niepamięć.
Śnił mi się były mąż z jego nową kobietą. Oraz ja z dziećmi, które są pod moją opieką. Każdy z nas był w innym miejscu ale jakbyśmy się nawzajem śledzili.Jesteśmy z byłym bardzo wrogo do siebie nastawieni. Były też stare budynki, w ktorych krzątalam się z dziećmi. I nagle przeskok do zupełnie innego wątku. Młodzież ze swoim ojcem i jego kochanką są chyba u niej w domu. Ja jestem sama zrozpaczona. Później wszyscy przychodzą do naszego domu(jestem przed podziałem majątku), dowiaduję się, że dzieci nie mogły znieść partnerki byłego, chyba źle ich traktowała a sam były odszedł od niej. Nagle zrobiło się spokojnie i miło. Chyba podjęliśmy decyzję wrócenia do siebie. Koniec
wysłany przez: 08.05.2016, 10:48

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Kalwi  (Puławy)
 sen spotkanie
śniło mi się że ze znajomymi dokładnie z kolegą i jego ex dziewczyną oglądaliśmy przez szybę spotkanie jakby to było jakieś przemówienie jednej kobiety podejrzewam że była z PISu bo kolega który ze mną był pytał sie kiedy w końcu skończą sie jej rządy .
środek

wysłany przez: 06.04.2016, 13:39

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Janosik  (Wrocław )
 Dziwny sen
Śnił mi się mężczyzna bardzo chudy goły i pomalowany farba na czarno biało miał strasznie powykrecane ręce nogi i wgl cały był powykrecany uśmiechał się do mnie i nie miał uzębienia. Chciałbym się dowiedzieć co to znaczy.
wysłany przez: 22.03.2016, 05:03

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Kobieta 
 Sen dziwny
Snilo mi ze moja siostra przyjechala z Wloch i gotowala u mnie rosol z dlugiego schabu w duzym garnku,ktory sie przelewal wrzacy parujacy na podloge A po mieszkaniu biegala kura i strus.Piora fruwaly.Lapalismy.Dziwne.
wysłany przez: 19.03.2016, 08:42

Komentarze (0)

 <<   Start  
 <   poprzednia  
 >   następna  
 >>   Ostatni  


STRONA 1 z 117

Wpisz się
Nazwa:*
Email:*  
Miasto::
Temat:  
Twój wpis:*Autopodgląd

Wyrównanie:
Strona WWW:
Sprawdź ten adres www:  Aktualna ocena (średni): -9.113.473,97
Komunikatory: MSN/GG:
Wstaw kod
 
* = wymagane
podgląd
Nazwa (------)  
wysłany przez: ------


ArtgBook 1.0 b3 by MamboArt.de Polish version: APW Zwiastun - Joomla Demo PL

Imieniny


20 Maja 2024
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Asteriusz,
Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn,
Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa,
Teodor, Wiktoria
Do końca roku zostało 226 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->